twoja metamorfoza

poczuj się piękną i pewną siebie kobietą

Razem ze mną przejdź swoją metamorfozę!


Cześć! Nazywam się Emilia, witaj w moim świecie!


Kobieta, którą widzisz na zdjęciu to osoba, która jest entuzjastą podróży tych dalekich i bliskich. Na co dzień jest szczęśliwą jednak bardzo zapracowaną mamą 16-miesięcznej Zosi. Kocha tańczyć, poznawać ludzi i doznawać piękna codziennego świata razem ze swoją wspaniałą córką. Najbardziej w życiu ceni sobie WOLNOŚĆ robienia tego co chce i kiedy chce. Jej plany i listy zadań nie mają końca.


Po ciąży poczuła się zmęczona, wiecznie źle uczesana, nieumalowana ani nieubrana. Przez innych odbierana jako nastolatka, która sprawia wrażenie miłej.


Osoba, którą widzicie na zdjęciu to JA, wasz fotograf :)


Postanowiłam zerwać z przyklejonym do mojej osoby wizerunkiem i stać się kimś kim zawsze chciałam być.


Kobietą niezależną, pewną siebie, seksowną, inteligentną, wolną i pozytywnie nastawioną do życia.


Sesja którą tu widzicie, została przeze mnie starannie zaplanowana, by uzyskać pożądany efekt.

Emilia Czarnota Photography - Twoja metamorfoza fotograf Barnsley

Pragnę sprawić że i ty poprzez fotografie poczujesz się kobietą którą zawsze pragnęłaś być.


Zainteresowana? Czytaj dalej!


Jako kobiety często nie mamy dla siebie czasu. Jesteśmy zapracowanymi żonami, matkami, partnerkami. Rzadko naprawdę postanawiamy o siebie zadbać. Zawsze ważniejsza jest praca, dzieci czy obowiązki domowe. Dopada nas zmęczenie a w najgorszym przypadku przyczepia się do nas choroba i nie chce dać za wygraną. Zatracamy się, bywa że popadamy w depresje, tracimy poczucie własnej tożsamości a do tego zaczynamy być odbierane inaczej niż byśmy chciały. Sama doświadczałam wielu gorszych momentów po ciąży. Wiecznie nie wyspana, z puchem na głowie zamiast włosów, z szafą pełną ubrań, które na mnie nie pasują, z małym dzieckiem w domu, zmęczoną, przewrażliwiona i bez starej pracy, która dawała mi poczucie stabilizacji.


Nie musisz tak się czuć. Wszystkie jesteśmy kobietami, które zasługują na najlepsze traktowanie. Natomiast żeby tak się stało zmiana musi wyjsć od nas samych. Zapalnikiem do zmiany okazuje się często podjęcie decyzji i zmiana sama w sobie. Możesz odkładać siebie na później lub zrobić coś teraz. To, co może okazać się przełomem na drodze do osiągnięcia wizerunku, jaki chcesz sobą reprezentować będą profesjonalnie wykonane fotografie.


MOJA METAMORFOZA


Oferując metamorfozę, sama musiałam ją przejść. Nie musiałam robić konsultacji z samą sobą, ponieważ wizja tego, co chciałam zdjeciami osiągnąć, od dawna kreowała sie w mojej głowie. Największą zmianą okazał się profesjonalnie wykonany makijaż i ułożenie włosów, który dodał mi takiej pewności siebie, że nie mogłam przestać się uśmiechać i patrzeć w lustro. Następnie założone i wybrane wcześniej kreacje sprawiły, że poczułam się seksownie i pewnie siebie, czyli tak jak chciałam.


CO PRAGNĘ CI ZAOFEROWAĆ?


Przede wszystkim zmianę oraz piękne zdjęcia.


Zanim jeszcze umówimy się na zdjęcia czeka nas konsultacja face to face lub online. Na konsultacji będziesz miała okazję mnie poznać, a także porozmawiać. Chce poznać twoje bolączki. To jak się obecnie czujesz jako kobieta. Co ci się w twoim życiu nie podoba, jak jesteś odbierana przez innych a jak chcesz być. Porozmawiamy o twoich oczekiwaniach co do zdjęć. Poruszymy kwestie twojego ubioru. Jak chciałabyś się ubrać i jaki efekt osiągnąć. Nie musi być to długa suknia jak u mnie, może być coś zupełnie innego co pozwoli ci się poczuć 100% sobą. Przejrzymy twoją garderobę a jeżeli nic w niej nie znajdziemy to poszukamy czegoś w co mogłabyś się ubrać. Sesje wykonuje w plenerze, dlatego omówimy lokalizacje i umówimy się na konkretny termin.


ALE JA NIE UMIEM POZOWAĆ


Kompletnie się tym nie przejmuj. Zapomnij o wszystkim co kojarzy ci się z tradycyjną fotografią. Wiele moich ujęć jest zrobionych z zaskoczenia, kiedy nie będziesz patrzeć lub takich, gdy jesteś w ruchu. Można powiedzieć, że daje ci zadania do wykonania i w ten sposób naturalnie ustawiasz się w pozę.


JESTEM ZA GRUBA, ZA MAŁO PEWNA SIEBIE, NIEFOTOGENICZNA, NIEŚMIAŁA, NIEATRAKCYJNA.


Każda kobieta odpowiednio ubrana, umalowana, uczesana i podbudowana będzie na zdjęciach emanować kobiecością i pewnością siebie. Wystarczy tylko bardzo dobrze omówić twoje potrzeby. Przemiana, jaką przechodzisz u makijażystki + ubiór i moje wskazówki przy pozowaniu sprawią, że jeszcze sama nie będziesz mogła uwierzyć, że to ty.


W DNIU SESJI


Gdy już wszystko jest zaplanowane, w dniu sesji czeka cię profesjonalny makijaż. Nasza niezawodna makijażystka wykona go dla ciebie. Dobierze go do twojej urody i kształtu twarzy a także ułoży ci delikatnie włosy. Uwierz mi, mówię to z autopsji, makijaż i włosy sprawią, że poczujesz się jak milion dolarów. Nie będziesz potrafiła przestać przeglądać się w lustrze! Moją osobistą metamorfozę możesz zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Emilia Czarnota Photography - Twoja metamorfoza fotograf Barnsley

Ubiór


W zależności od pakietu na sesji możesz mieć 2,3 lub 4 zestawy ubrań na zmianę, dzięki czemu zdjęcia będą wyglądały różnorodnie. (Dla jasności wybieramy je z twojej szafy lub szukamy czegoś nowego) Całą resztę potencjalnych rekwizytów, które możesz zabrać omawiamy na konsultacji. Bądź ze mną szczera, jeśli czegoś nie czujesz powiedz mi o tym a to zmienimy. Nie naciskam na konkretne pozy lub miejsca, jeżeli osobiście nie czujesz się z tym wygodnie.


Z KAŻDYM PAKIETEM OTRZYMASZ:


Dostęp do galerii online na miesiąc, gdzie będziesz mogła pobrać zdjęcia, a także udostępnić je rodzinie czy znajomym. Wszystko w wysokiej rozdzielczości.


Sesję zdjęciową od godziny do dwóch godzin w wybranej lokalizacji do 25 mil od Barnsley w czasie złotej godziny by zdjęcia były jeszcze piękniejsze. Zachody słońca na zdjęciach wyglądają naprawdę spektakularnie. Dojazd od 25 do 50 mil wiążę się z dodatkową dopłatą.


Brak jakichkolwiek znaków wodnych na zdjęciach, a także bardzo szybki czas edycji zdjęć do 7 dni od zrobienia sesji!


Przy wyższych pakietach zniżki na kolejne sesje zdjęciowe, a także otrzymanie fizycznych produktów.


RETUSZ


Czym byłyby zdjęcia bez retuszu? Nie jestem fanem ciężkiego retuszu oraz maksymalnego wygładzania twarzy. Nie wytnę ci dodatkowych kilogramów ani nie zmienię koloru włosów. Nie lubię ujęć, które wyglądają na sztuczne i przesadnie obrobione. To nie mój styl. Zadbam o to by twoja twarz była owszem wygładzona ale przy tym, by wyglądała naturalnie. Dokładnie tak jak na poniższych zdjęciach.


JAKOŚĆ


Fotografia to moja pasja, każdą sesję wykonuje z uśmiechem na twarzy, ekscytacją i 100% zaangażowaniem. Dbam o to by moi klienci otrzymali najwyższej jakości zdjęcia oraz produkty. Jeżeli tak właśnie wyobrażasz sobie swojego fotografa to koniecznie zobacz moje pakiety! :)

01 / 05

co mówią moi klienci?

Marta

“Wszystko genialne jest proste. Uchwycic emocje I uwiezic je w kadrze to chyba twoj konik! Fotki twego autorstwa sa tym co kryja niedopowiedzenia, sa wielokropkami, przemilczeniami, tym czyms, co kazdy z nas ma zapisane w oczach. Jednym kliknieciem ukladasz to w ramy czasowe, moment za momentem. Magia! Dziekuje”

01 / 05

pakiety skrojone pod twoje potrzeby

jak przejść metamorfozę wizerunku? Emilia Czarnota Photography
jak przejść metamorfozę wizerunku? Emilia Czarnota Photography
jak przejść metamorfozę wizerunku? Emilia Czarnota Photography

pakiet premium


Godzinna konsultacja przed sesją (wartość £50)

Dwugodzinna sesja zdjęciowa z dojazdem do 25 mil od Barnsley (wartość £200)

Osobisty wybór fotografii z galerii

60+ edytowanych zdjęć wyretuszowanych w wysokiej rozdzielczości z dostępem do galerii online na miesiąc + w tym ujęcie z drona (wartość £650)

Profesjonalny makijaż i ułożenie włosów wraz z konsultacją (£70)

4 zmiany ubrania na sesji

Pudełko z 50 odbitkami w rozmiarze 15 x 23 cm z możliwością personalizacji napisu i koloru materiału (wartość £100)

Osobiste doręczenie produkty i tzw. finał reveal (wartość £50)

25% zniżki na kolejną wybraną sesję.


Łączna wartość £1110

Cena w ofercie dla ciebie: £410pakiet złoty


Godzinna konsultacja przed sesją (wartość £50)

Dwugodzinna sesja zdjęciowa z dojazdem do 25 mil od Barnsley (wartość £200)

Osobisty wybór fotografii z galerii

25 edytowanych zdjęć wyretuszowanych w wysokiej rozdzielczości z dostępem do galerii online na miesiąc + w tym ujęcie z drona (wartość £300)

Profesjonalny makijaż i ułożenie włosów wraz z konsultacją (£70)

3 zmiany ubrania na sesji

Teczka z 25 odbitkami w rozmiarze 15 x 23 cm w pięknej beżowo-złotej oprawie ze złotym tłoczeniem (wartość £75)

Osobiste doręczenie produkty i tzw. finał reveal (wartość £50)

15% zniżki na kolejną wybraną sesję.


Łączna wartość £735

Cena w ofercie dla ciebie: £310
pakiet srebrny


Godzinna konsultacja przed sesją (wartość £50)

Godzinna sesja zdjęciowa z dojazdem do 25 mil od Barnsley (wartość £200)

Osobisty wybór fotografii z galerii

10 edytowanych zdjęć wyretuszowanych w wysokiej rozdzielczości z dostępem do galerii online na miesiąc (wartość £100)

Profesjonalny makijaż i ułożenie włosów wraz z konsultacją (£70)

2 zmiany ubrania na sesji


Łączna wartość £410

Cena w ofercie dla ciebie: £210
Wybrałaś już swój pakiet?


Przejdź do opcji Chcę ten pakiet. Zostaniesz przekierowana do opcji płatności gdzie możesz zakupić cały pakiet. Następnie skontaktuje się z tobą by ustalić termin i omówić szczegóły.

Potraktuj to jako świetną zabawę i dobrze spędzony czas a o resztę zadbam ja. To będzie wspaniała przygoda. Z niecierpliwością czekam na twoją transformację. Może okaże się początkiem większych zmian w twoim życiu?


Ps. Istnieje możliwość wpłaty samego depozytu w wysokości £100 jeżeli nie jesteś zdecydowana na pakiet. Depozyt jest niezwrotny jeżeli sesja zostanie odwołana przez klienta. Reszty płatności należy dokonać na tydzień przed sesją.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się ze mną przez poniższy formularz lub zadzwoń: +447716492604

co możemy stworzyć?

01 / 19

Myślisz o sesji na prezent?

W ofercie mam vouchery kwotowe. Voucher to idealny pomysł na prezent, jeżeli nie wiesz co komuś sprawić. Zdjęcia to unikatowa pamiątka, z której każdy będzie zadowolony. Voucher nie podlega zwrotowi ani nie może być wymieniony na gotówkę. Ważność vouchera to 6 miesięcy od dnia zakupu. Vouchery wysyłam pocztą w postaci papierowej pod wskazany przez klienta adres. By zakupić voucher prezentowy kliknij w poniższy link. Będziesz mogła sama/sam wybrać kwotę vouchera. Minimalna wartość to £50.

napisz do mnie