Witaj! Nazywam się Emilia


Jestem profesjonalnym fotografem, który pomaga ludziom uwiecznić najważniejsze momenty w ich życiu na fotografii. Wierzę, że wspomnienia to jedna z najważniejszych wartości, które posiadamy, a fotografia pozwala nam zachować je na długo w naszej pamięci.


Aparat fotograficzny towarzyszy mi nieodłącznie odkąd skończyłam 13 lat, czyli już dokładnie 15 lat! Profesjonalnie zajmuje się nią od ostatnich 4.


Obecnie mieszkam w hrabstwie South Yorkshire w Anglii i fotografuje mi.in. śluby, kobiety w ciąży, rodziny, dzieci, a także małe przyjęcia urodzinowe, wieczory panieńskie i inne wydarzenia z życia, które tylko przyjdą moim klientom do głowy.


Na wyspach mieszkam od 2015 r. W wolnym czasie dogłębnie eksploruje lokalne tereny i parki narodowe. W podróżowaniu odnajduje spokój i siłę do dalszego działania. Dzięki znajomości lokalnych terenów znam mnóstwo genialnych miejsc, w których można zrobić świetne zdjęcia. Nie tylko będę twoim fotografem, ale mogę stać się i lokalnym przewodnikiem :)


Na co dzień jestem także mamą rocznej Zosi, której wychowanie bardzo mnie absorbuje. Obecnie jest moją najczęściej fotografowaną modelką. Razem codziennie odkrywamy świat. W czasie kiedy śpi lub zajmuje się nią tata, ja skupiam się na sesjach z wami oraz na szlifowaniu warsztatu i ciągłym doszkalaniu się.


Zapraszam cię do zapoznania się z moim portfolio, a także z interesującą cię ofertą.

Jeżeli myślisz o sesji lub wydarzeniu, które chciałbyś/chciałabyś żebym dla ciebie sfotografowała, napisz do mnie. Chętnie dowiem się, jakie masz pomysły i co mogłabym dla ciebie zrobić!

portfolio

co mówią inni?

Kasia & Patryk

“Emilia jest świetną, bardzo sympatyczną osobą, która robi przepiękne zdjęcia. Wspaniałe pokierowała i przeprowadziła nas przez cały proces z miejscem, pomysłem na fryzurę i porą dnia. Nigdy wcześniej nie sądziłam, że sesja zdjęciowa może być tak fajnym i bezproblemowym przeżyciem dla nas (a niespecjalnie wiedzieliśmy jak się ustawiać, więc tutaj też duże brawa dla niej za ogarnięcie nas 😁). 15/10 polecam gorąco! ❤️”

01 / 04

Kontakt


Wypełnij poniższy formularz jeżeli myślisz o zarezerwowaniu sesji. Poniższe pytania pomogą mi bliżej poznać twoje potrzeby a także przygotwać najbardziej spersonalizowaną ofertę!

Czy masz jakąś wizję? Czy to będzie konkretne wydarzenie? Ile osób będzie na sesji?

Link do istniejącej oferty w języku polski znajdziesz powyżej.

Proszę wpisz tylko jeśli np. jest to ślub lub inne wydarzenie i data została ustalona

“A thing that you see in my pictures is that I was not afraid to fall in love with these people.”


zobacz na mapie

barnsley, south yorkshire, england, uk